بازی فکری بازار تبریز

بازی فکری بازار تبریز به شما حس تاجر بودن در بازار بزرگ سرپوشیده تبریز را می دهد. فضای این بازی بسیار شاد است. این بازی علاوه بر اینکه شما را خوشحال می کند ، ذهن ، تفکر و استدلال شما را نیز تقویت می کند. شما به دنبال یک بازی برای گذراندن لحظات خوب و به یاد ماندنی در کنار خانواده و دوستان هستید ، حتما پازل بازار تبریز را امتحان کنید.

در این بازی شما در نقش یک تاجر در بازار تبریز قرار دارید. شما باید بهترین محصول را برای فروش و خرید با دقت و هوش بالا انتخاب کنید تا بیشترین سود را کسب کنید. این بازی یک بازی رومیزی است که سازندگان این بازی ایده آن را از Corinth گرفته اند.

اگرچه بازی بازار تبریز پیچیده نیست ، اما تمرکز و برنامه ریزی زیادی می خواهد ، اما این بازی تمرکز ذهن شما را نیز به چالش می کشد.

محتوای بازی فکری بازار تبریز

3 تاس بزرگ زرد
9 تاس سفید

یک صفحه بازی
100 امتیاز راهنمای بازی
قوانین و نحوه انجام بازی فکری بازار تبریز

بازی با ریختن تاس شروع می شود و شخصی که بزرگترین تاس را می اندازد بازی را شروع می کند و در این مرحله شما باید بهترین محصولات را برای سود بیشتر خریداری کنید.

در این بازی مهمترین نکته رعایت نوبت است و اگر فردی از نوبت پیروی نکرد ، بازیکن دیگر باید از بازار تبریز اخراج شود و در نهایت برنده این بازی بازیکنی خواهد بود خریدهای هوشمندانه و سود بیشتر داشته باشد.

منبع:https://bazitahrir.ir/bazar-tabriz