برندگان مسابقه عکاسی «خورشید هشتم» معرفی شدند

هفت‌برکه (گریشنا): از پنج برنده سومین جشنواره عکاسی «خورشید هشتم» با حضور مسئولین تقدیر شد.

به گزارش شیدا شرقی، روابط عمومی سومین همایش هشتمین آفتاب، مسابقه عکاسی «خورشید هشتم» یکی از هفت جشنواره‌ای بود که در سومین همایش هشتمین آفتاب ویژه دهه کرامت برگزار شد. شرکت‌کنندگان در این جشنواره در طول برگزاری این همایش در حسینیه ابوالفضل (ع) عکاسی کردند. در مجموع ۸۰ عکس در بخش اینستاگرام و ۱۳ عکس در بخش دوربین حرفه‌ای به دبیرخانه ارسال شده بود، که بعد از داوری در بخش اینستاگرام، مجید افشار، فاطمه جابرفدایی و زهره پزشک به ترتیب مقام‌های اول تا سوم؛ و در بخش عکاسی با دوربین نیز شیدا شرقی و طاهره قائدی مقام اول و دوم را کسب کردند.

پنجشنبه نهم شهریورماه ۹۶ ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه از برگزیدگان مسابقه عکاسی «خورشید هشتم» با حضور عبدالله فضلی، بخشدار مرکزی گراش؛ محمد هنرپیشه، کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گراش؛ ابوالحسن حسینی و چند تن از مسئولین ادارات و فعالان فرهنگی و مذهبی در موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه تقدیر شد.

عبدالله فضلی، بخشدار، ضمن تشکر از برگزار کنندگان سومین همایش هشتمین آفتاب گفت: «همایش هشتمین آفتاب از همه نظر خوب بود و به نحو احسن برگزار شد و همین جا از همه عوامل این همایش می‌خواهم که این راه را با همه سختی‌ها و کم و کاستی‌هایی که دارد ادامه دهند و همایش را در سال‌های بعد هم برگزار کنند. این کار شدنی است و هیچوقت هم با مانعی مواجه نمی‌شود. تنها انگیزه نیاز دارد که همه عوامل خدا را شکر دارند.»

فضلی با اشاره به اینکه یکی از جلوه‌های شهرستان گراش بحث فرهنگی آن است افزود: «گراش در بخش فرهنگی که عکاسی هم جزیی از آن است، پیشرفت خیلی خوبی دارد. این خوب است که شهرستان کوچکی مثل گراش عکاسان خوبی دارد، پیامی که عکس دارد، شاید با یک سخنرانی چندساعته هم نتوان به خوبی رساند. اگر برگردیم و همایش هشتمین آفتاب را با عکس مرور کنیم، به خوبی می‌توان همه چیز را فهمید.»

مسلم محمدی، حامد نیساری و ابوالحسن حسینی از داوران مسابقه عکاسی «خورشید هشتم» در سومین همایش هشتمین آفتاب بودند.

گریشنا | خبر و فرهنگ در گراش