سریال باغ گیلاس نام یک مجموعهٔ تلویزیونی با کارگردانی و تهیه کنندگی مجید بهشتی ,نویسندگی تیرداد سخایی است که در سال ۱۳۷۲خورشیدی ساخته شد و در سال ۱۳۷۳ از شبکه ۱سیما پخش گردید.

این سریال در زمان پخش خود، توجه بسیاری از مخاطبان را توانست به خود جلب کند. مهران مدیری که بیشتر شخصیت طنز دارد اما در این سریال، نخستین نقش جدی‌اش را بازی کرد.

بازیگران سریال باغ گیلاس

در این سریال بازیگران مشهور دیگری نظیر :جمشید مشایخی در نقش «آقای الیاسی» فخری خوروش در نقش «مرحمت» اسماعیل داورفر در نقش «آقای مظفری» نیکو خردمند در نقش «همسر حاج‌نایب» محبوبه مقبلی در نقش «عالیه» دانیال حکیمی در نقش «محمود» پوراندخت مهیمن در نقش «شهلا» بیوک میرزایی در نقش «قدیر»

مهری ودادیان در نقش «مادر قدیر» جلیل فرجاد در نقش «عزیز» عبدالرضا اکبری در نقش «امیر» مهران مدیری در نقش «محسن» فریبا متخصص در نقش «فریده» محمد ابهری در نقش «دکتر مهدوی» سودابه مرادیان در نقش «مریم» علی‌اکبر طوفان‌پناه در نقش «داود» شهلا مؤمنه در نقش «خواهر داود» هرمز سیرتی در نقش «دایی» ایفای نقش کرده اند.

صحنه هایی از سریال باغ گیلاس با حضور مهران مدیری

-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-2917 صحنه هایی از سریال باغ گیلاس با حضور مهران مدیری + داستان فیلم

داستان فیلم

سریال به سال های اوایل انقلاب بازمیگرد و زمان جنگ و داستان خانواده ای است که دو برادر به نامهای «محسن» (مهران مدیری) و «امیر» (عبدالرضا اکبری) وارثِ باغ پدرشان «حاج‌نایب» هستند؛ اما اختلاف سلیقهٔ آنها بر سر چگونگی استفاده از این باغ، آنها را رودرروی یکدیگر قرار می‌دهد.

مادر ( نیکو خردمند) و خواهر (فریبا متخصص) و برخی دوستان خانوادگی نیز وارد ماجرا می‌شوند. امیر که استاد دانشگاه است، اصرار به حفظ میراثِ پدر است و محسن، در فکر ساختمان سازی با قطع درختان این باغ سبز است.

امیر به گمان اینکه اگر محسن ازدواج کند، سربه‌راه خواهد شد؛ زمینهٔ ازدواج او را با دختر دایی‌اش «مریم» (سودابه مرادیان) فراهم می‌کند اما…

با ما همراه باشید تا به صحنه هایی از سریال باغ گیلاس در مجله ی سرگرمی و دنیای بازیگران نودی بپردازیم.

مهران مدیری در باغ گیلاس

%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C صحنه هایی از سریال باغ گیلاس با حضور مهران مدیری + داستان فیلم

57662957 صحنه هایی از سریال باغ گیلاس با حضور مهران مدیری + داستان فیلم

باغ گیلاس

صحنه هایی از سریال باغ گیلاس

مطالب مرتبط:

دسته ها: عمومی

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

روش های کاهش وزن با ورزش

راهبرد ها و روش های کاهش وزن با ورزش مجله […]

میخوام شاد باشم

میخوام شاد باشم و شاد زندگی کنم برای زندگی بهتر؛ […]

راه های ثابت نگه داشتن وزن

راه های ثابت نگه داشتن وزن مجله بیماری و راه […]

روشهای شاد بودن

۱۸ اسفند , ۱۳۹۶  توسط فرناز سهیلی · Published ۱۸ […]

روش های صحیح مطالعه

۱۶ بهمن , ۱۳۹۷  توسط فرناز سهیلی · Published ۱۶ […]

حاميان

  • شرکت فیام صنعت ، یو پی اس
  • سئو
  • پمپ آب
  • سوابق بیمه