مسئولین شهر یاد بگیرند

هفت‌برکه – آگهی‌: امیر دلخوش یکی از جوانان گراش در پیامی از تلاش‌ و همکاری مهندس حسین‌ حسین‌زاده برای اشتغال او و چند تن از دانش‌آموختگان شهرستان گراش در بخش‌های مختلف صنعت نفت تشکر کرده است.

مَن صَنَعَ بِمِثلِ ما صُنِعَ اِلَیهِ فَاِنَّما کافاهُ وَ مَن اَضعَفَهُ کانَ شَکورا / امام علی (ع)

جناب آقای مهندس حسین حسین زاده

رئیس محترم عملیات حفاری چاه های شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

تلاش بی وقفه شما برای کمک به اشتغال جوانان شهرستان گراش جای تقدیر و سپاس فراوان دارد. بیکاری یکی از مهم ترین معضلات اصلی جامعه است ولی مدیران و مسئولین گراش نسبت به این موضوع، کمتر توجه دارند. با وجود این که اینجانب و بسیاری از جوانان گراش از سطح سواد خوب و مدارج تحصیلی عالی برخوردار هستیم و پیگیری‌های مصرانه‌ای هم انجام دادیم، ولی مدیران بهایی به این موضوع ندادند.

روحیه جهادی و با اخلاص شما با پیگیری و تلاش فراوان باعث شد که اینجانب و جمعی از جوانان دانش‌آموخته شهرستان شاغل شویم و این محبت شما برای من و جوانان این مرز و بوم فراموش نشدنی است. از خداوند منان سلامتی شما و پدر و مادرتان را خواهانم و ان شاالله در آینده نیز شاهد همکاری و محبت‌های فراوان شما در عرصه صنعت نفت برای جوانان جویای کار شهرستان باشیم. همچنین امیدوارم این کار بزرگ و پر ارزش شما الگویی برای دیگر مدیران ارشد گراش باشد و جرقه‌ای در جهت پیشرفت و سربلندی شهرستان زده شود.

بجاست از حضرت عالی به خاطر زحمت‌ها و پیگیری‌های فراوان که در نهایت به اشتغال اینجانب در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منتهی شد، سپاسگزاری کنم.

امیر دلخوش

گریشنا | خبر و فرهنگ در گراش