هفت‌برکه (گریشنا): حاج رضا فدایی خیر گراشی همراه‌سرا بیمارستان گراش را در خیابان دکتر شیبانی خواهد ساخت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، دکتر سیدجواد محقق  معاون توسعه مدیریت و منابع علوم پزشکی گراش در این باره گفت: «با توجه به مراجعه بیماران از مناطق مختلف حتی استان‌های همجوار به بیمارستان گراش، ساخت همراه‌سرا ضروری به نظر می‌رسد که با در اختیار قرار دادن زمین از طرف شورای اسلامی شهر و تقبل هزینه توسط خیّر نیک اندیش جناب آقای حاج رضا فدایی، ان شالله کار ساخت این همراه‌سرا بزودی آغاز خواهد شد.»

دکتر محقق ضمن تشکر از حمایت شورای اسلامی شهر و همچنین حاج رضا فدایی، درباره‌ی مکان احداث و مشخصات این همراه سرا گفت: «با توجه به اینکه محل احداث ساختمان باید نزدیک به بیمارستان باشد، در انتهای خیابان دکتر داریوش شیبانی (پشت بازارچه مرکزی) محلی در نظر گرفته شده است. این همراه‌سرا در زمینی به مساحت هزار متر مربع و در دو طبقه ساخته خواهد شد که با احداث آن مشکل بسیاری از بیماران و همراهان آنها  رفع خواهد شد.»

۱۲ آذرماه ۱۳۹۶ دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی، دکتر سیدجواد محقق معاون توسعه این دانشکده، دکتر علیرضا گلستان به همراه دکتر مرتضی فتحی نماینده شورای اسلامی شهر از محل احداث همراه سرا بازدید کردند.

دکتر احمد عبداللهی رییس دانشکده علوم پزشکی گراش در سخنرانی کنگره سرطان‌شناسی اعلام کرد حدود ۸۰ درصد از بیماران بیمارستان گراش، غیر گراشی هستند. به جز همراه‌سرا که به تازگی زمین آن مشخص شده است یک هتل نیز از حدود ۲۰ سال پیش در روبه‌روی بیمارستان گراش در دست ساخت است که تاریخی برای اتمام آن اعلام نشده است.

گریشنا | خبر و فرهنگ در گراش

دسته ها: رپورتاژ آگهی

دیدگاه ها غیر فعال شده اند

پگاه آهنگرانی ازدواج کرد

پگاه آهنگرانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی دختر […]

افراد مسن نباید این ورزش ها

۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷  توسط Tina · Published ۲ اردیبهشت […]

پوشش عجیب سحر دولتشاهی

در ادامه عکسی از سحر دولتشاهی را با لباس سربازی […]

طرز تهیه آش بوشهری

۳۰ فروردین , ۱۳۹۷  توسط Tina · Published ۳۰ فروردین […]

اینفوگرافی برای نحوه صحیح ت

مطالب پیشنهادی منبع: http://nody.ir/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%81%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%B5%D8%AD%DB%8C%D8%AD-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87/

حاميان

  • شرکت فیام صنعت ، یو پی اس
  • سئو
  • پمپ آب
  • سوابق بیمه