احداث سوله در کیش

همانطور که می دانید امروزه یکی از پرکاربردترین سازه ها برای سوله های صنعتی ، دامی ، ورزشی و … می باشد.

طراحی و ساخت سوله باید کم هزینه باشد و این هزینه کم باید به گونه ای باشد که از کیفیت اقلام مورد استفاده در مونتاژ سوله کاسته نشود. شرکت بیستون سازه آذران یکی از شرکت های مجرب در این زمینه است که با کمترین هزینه با مشاوران و مهندسین مجرب بهترین سازه ها را برای شما طراحی و مونتاژ می کند.

ساخت سوله در سوله به سبک بیستون کیش
ساخت سوله
در دنیای امروز ، پیشرفت های مهندسی در مصالح و مهندسی عمران ، سازه ها را با دوام تر و کاربردی تر از گذشته کرده است. بنابراین ، در بحث کاهش هزینه های سوله و مونتاژ ساختمان ، شرکت بیستون سازه آذران همواره سعی کرده است خود را سریع نگه دارد و در امور ساخت و طراحی پیشرفت کند.

به طور کلی ، مراحل ساخت سوله به قسمتهای زیر تقسیم می شود:

ساختن
شمع ها
پایه
اسکلت سازی
عایق کاری
آهنگری و جوشکاری
پوشش کف
ساخت اسکلت سوله
در سازه هایی مانند سوله ها از فلز برای ساخت سوله استفاده می شود ، زیرا وزن سازه بسیار سبک تر و همچنین سازه ها انعطاف پذیری بیشتری خواهند داشت. هزینه و زمان ساخت سازه سوله بستگی به نوع طراحی سازه و میزان زمینی دارد که شرکت بیستون سازه آذران آماده طراحی و مونتاژ سوله های مورد نظر به همراه مهندسان و کارشناسان خود می باشد.

ساخت سوله در سوله به سبک بیستون کیش
عایق کاری سوله
در این مرحله بسته به نوع استفاده از سوله مورد نظر می توان از مواد مختلف برای عایق کاری استفاده کرد. از جمله مصالح به کار رفته در عایق سازی سوله عبارتند از: نانو رنگ نمای سوله ، ضد آب ، عایق حرارتی ، عایق نانوذرات و عایق نانو (برای استفاده در نمای بیرونی یا داخلی سوله) ، بسته به نوع سوله مورد استفاده سوله داده شده

آهنگری و جوشکاری
برای مونتاژ قطعات پیش ساخته سوله ها که توسط شرکت هایی مانند شرکت بیستون سازه آذران ساخته و طراحی شده است ، لازم است قسمت های مختلف سوله ها را با جوشکاری و آهنگری و در برخی قسمتها با استفاده از پیچ و مهره جوش داده شود. برای ایجاد ساختار مورد. نظر

کف سیلو
در مرحله کف سازی سوله ، یک نکته بسیار مهم نوع پوشش مورد استفاده در کفپوش با توجه به نوع بهره وری و نوع سازه است. به عنوان مثال ، برای ساخت کف سوله ای که به عنوان کارخانه استفاده می شود ، لازم است کف سوله را با بتن بپوشانیم.

منبع:https://www.bisotoonsazeh.com/ساخت-سوله-در-کیش/