روش های لاغر شدن

روش های لاغر شدن

میخای روش های لاغر شدن رو یاد بگیری؟ اکثر رژیم های غذایی که برای کاهش وزن به کار برده می شوند، مشابه بعضی از گیاهان باغچه ها هستند. با این معنی که این نوع رژیم ها همانند گیاهان گفته شده در ابتدا رشد کرده و مورد توجه قرار می گیرند ولی پس از چندی خشک شده و از بین می روند.. و در هرحال ، تقریبا در اکثر موارد استفاده از نکات علمی در این نوع رژیم ها برای کمک به کاهش وزن و لاغر شدن و درمان اضافه وزن بسیار ناچیز و اندک می باشد.

خوش بینی یا تصور غلط درباره ی تأثیر مفید این قبیل رژیم های غذایی ، یا چیزهایی که به سادگی باعث کاهش وزن می شوند، تنها یک سرگرمی موقت و کوتاه مدت می باشد. ممکن است این نوع رژیم ها را تا مدتی با کار برند ولی فرد فقط پس از چند ماه مجددا به همان وزن و سنگینی سابق می رسد. علت این است که اینگونه رژیم های غذایی بدون توجه به اینکه چرا ما به پرخوری می پردازیم بکار برده می شوند و در حقیقت موضوع عادت یا اعتیاد به پرخوری نیز به نحو صحیح حل نشده و این مسدله همچنان به قوت خود باقی است.

gettyimages-104737334-1024x768 روش های لاغر شدن

روش های لاغر شدن

معمولا این قبیل رژیم های فانتزی یا روش های موقتی ، برای مدت کوتاهی مورد توجه مردم قرار گرفته و مشهور می شوند و آنگاه به تدریج این معروفیت یا محبوبیت ضعیف شده و از بین می رود. تا اینکه رژیم های غذایی بی اساس دیگری جایگزین رژیم های قبلی می شوند:

چند سال قبل، رژیم عذایی سه روزه با موز و شیر بدون چربی رایج و معمول بود.  پس از آن ، رژیم غذایی با پروتدین زیاد، رژیم غذایی با چربی کم ، رژیم مایعات و حتی رژیم شیرینی! وجود داشته است. در بین اینگونه رژیم های جالب توجه و فانتزی می توان به رژیم ده روزه و بالاخره به رژیم فوری یا بخور و لاغر شو اشاره کرد!!!

لاغر شدن با قرص یا قرص های ضد چاقی

107429764-56aa05f05f9b58b7d0008259-1024x683 روش های لاغر شدن

روش های لاغر شدن

برای کاهش وزن بدن به تازگی قرص های ضدچاقی یا رژیم به وسیله قرص مورد اهمیت قرار گرفته اند. این نوع قرص ها ، بیشتر مورد توجه افرادی هستند که به زیبایی لاغری علاقمندند… در هر حال ، اکنون ممکن است تجویز برخی از این داروها در پزشکی متداول و معمول باشد ولی در صورتی که شما داوطلب مصرف قرص های ضدچاقی باشید، دانستن نکات زیر لازم بود و اطلاع از آنها اهمیت خیلی زیادی خواهد داشت:

  1. تجویز داروهای ضد چاقی ، فقط باید به وسیله ی یک پزشک متخصص و در چارچوب اطلاعات و علم پزشکی صورت بگیرد.
  2. مصرف قرص های ضذچاقی می تواند دارای عوارض نامساعد جانبی باشد. به طوریکه در اثر آنها، سرعت ضربان قلب شما به طور محسوس افزایش می یابد و باعث حساسیت زیاد عصبی و بروز عصبانیت خواهد شد.
  3. داروهای ضد چاقی ، کاملا همانند رژیم های فانتزی یا موقتی غذایی اگر چه به طور موقت باعث کاهش وزن می شوند ولی واقعا مشکل اضافه وزن را حل نمی کنند. و به این جهت است که تقریبا همه ی افرادی که برای رفع چاقی قرص می خورند، بالخره مجددا چاق خواهند شد.

در هر حال ، همانطوریکه گفته شد، ارش رژیم های غذایی فانتزی یا موقتی می تواند کاملا شبیه ارزش خوردن قرص های دارویی باشد. در حقیقت هدف هر یک از این رژیم های مخصوص ، خیلی خوب است ولی معمولا دارای عیب و نقص می باشند.

آشنایی شما با عیوب و نقاط ضعف این نوع رژیم ها می تواند بسیار مفید و مهم باشد. بزرگترین عیب و نقص این است که اکثر رژیم های فانتزی به صورتی نیستند که شما بتوانید برای همیشه با آنها زندگی کنید. به عبارت دیگر این گونه رژیم ها موقتی هستند بنابراین کاش وزن بدن نیز موقتی خواهد بود. به همین دلیل است که اکثر افراد به ناچار رژیم را ترک نموده و به رژیم غذایی دیگری روی می آورند. با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله بهترین راه کاهش وزن را توضیح بدهیم.

34_scale_Ways-to-Lose-Weight-Without-a-Lick-of-Exercise_511513672_fizkes روش های لاغر شدنlogo روش های لاغر شدن