عکس های منتشر شده از سریال “غنچه های زخمی”

در ادامه بخش سریالی و بازیگران ,مجله تصویری  نودی میخواهیم به سریال  غنچه های زخمی(به ترکی استانبولی: Kırgın Çiçekler) که یک داستان درام،نوجوانی و خانوادگی است  از ۲۹ ژوئن  ۲۰۱۵ در شبکه آتی‌وی ترکیه پخش شد.

 

بازیگرانی از جمله ایپک کاراپینار ، اوزور چویک ، بیران داملا ییلماز ، “سوگل” گوکچه آکییلدیز ، هازار موتان، چاغلا ایرماک و آلینا سولاکر در این سریال نقش ایفا کردنده اند.

شخصیت های اصلی

نامنقشقسمت هاشخصیتایپک کاراپینارفریده گونگور۱۱۳ – ۱وقتی نامزدش به او خیانت کرد از او جدا شد. فریده یک معلم با تجربه و با اعتماد به نفس است که مددکار پرورشگاه دولتی دخترانه (یتیم خانه) است.وی دریک خانه دو طبقه (که طبقه بالای آن توپراک زندگی میکنه)به طبقه پایین نقل مکان کرد. او در آنجا با توپراک آشنا شد و سپس با او ازدواج کرد.اوزور چویکتوپراک ارن۱۱۳ – ۱او یک فرد عادل و صادق است که حرفه و کارش را دوست دارد. و یک معلم با تجربه و با اعتماد به نفس است.او همسر فریده است.بیران داملا ییلمازایلول اجار۱۱۳ – ۱ایلول یک دختر ۱۶ ساله که وقتی ۱۱ سالشه بود پدرش را از دست داد.در یک خانه کوچک با مادرش مسعوده،خواهرش بوشرا و پدر ناتنی اش (کمال ییلماز) زندگی کرد.ایلول از آزار و اذیت کمال رنج میبرد و در این مورد به مادر خود گفت اما مادرش ایلول را به یتیم خانه میبرد و بعد از آن زندگی ایلول در یتیم خانه آغاز میشود.در قسمت ۷۷ مادرش مسعوده را از دست میدهد. دوست پسر او علی است (او در قسمت آخر پایان فصل با علی ازدواج میکند).گوکچه آکییلدیزسونگول جلن۱۱۳ – ۱او ۱۶ ساله که وقتی ۴ سالشه بود زندگی اش را از دست داد (مادرش مرد ،پدرش زندان افتاد). بستگانش او را نگه نداشتند و به یتیم خانه تحویل دادند.او ظاهر سخت و غمگین و رفتار پسرانه دارد اما باطنش عاطفی و صادقانه است. سونگول و “گونی” عاشق هم میشوند. بعد ها آن دو مخفیانه ازدواج میکنند چون خانواده اش با باهم بودنشان مخالف بود و میخواست آن دو را از هم جدا کند. او در نهایت (قسمت آخر پایان فصل) میمیرد و دختر کوچکش به دست گونی و دوستانش بزرگ میشود.هازار موتانجمره درین اوغلو۱۱۳ – ۱او زندگی پولداری داشت اما پدر و مادرش را در ۱۶ سالگی از دست داد ، بستگانش از او حمایت نکردند و به یتیم خانه افتاد.او بعد ها میفهمد که پدرش با زنی رابطه داشته و خواهر دارد. دوست پسر او سرکان است.چاغلا ایرماککادر کوتای/کادر لوکومجوزاده۱۱۳ – ۱او ۱۶ ساله که مادرش بعد از متولد شدنش او را روی کیسه آرد گذاشت . مادرش به مدیر یتیم خانه نریمان میگوید که دخترش را نمیخواهد (و کادر هم با اون نوزادی در یتیم خانه بزرگ میشه).بعد ها کادر مادرش بانو را پیدا میکند…بعد ها بانو (مادرش) از پدر گونی حامله میشود و بعد از به دنیا آمدن بچه اش ، بچه خود را به قتل میرساند به همین علت به بیمارستان روانی منتقل میشود. سرنوشت به کادر رحم نکرده است.آلینا سولاکرمرال کندیر۱۱۳ – ۱او ۱۶ ساله که در فصل های بعدی مادرش را میبیند اما مادر او توسط داداش عباس کشته میشود بعد از آن مرال در همین حالت غمگینی میماند تا اینکه عشقش “مرت” وارد زندگی او میشود.

 

در ادامه میتوانید عکس های منتشر شده از سریال “غنچه های زخمی” را مشاهده بفرمایید

 

056e216ab08422b7d8d7dad42d134ff3 عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

غنچه های زخمی

af8dc657f762dd400563561332fdc3c2 عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه ها زخمی

1459888875641 عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

عکس بازیگر نقش سوگل در غنچه های زخمی

Cv13teUVUAAIwbI عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی

DYeNiFfWAAA29wc عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

عکس منتشر شده از سوگل و همسرش سریال غنچه های زخمی

x720-5sM عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

مرگ سوگل غنچه های زخمی

maxresdefault عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی مرگ سوگل

CwChvTxW8AAp3Lh عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

 سوگل به همراه  سریال غنچه های زخمی

 

28429933_151778615512514_1862116567630741504_n عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی

maxresdefault عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

28155386_182247869060278_1212460269704314880_n عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

 

عکس ویدا یورت سور در نقش نازان اوزگون

29090535_106644383484021_4372329887613059072_n عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

اسکرین کامل از سریال غنچه های زخمی

15180743148af1b-18 عکس های منتشر شده از سریال غنچه های زخمی

غنچه های زخمی گونی و سوگل

 

نامنقشقسمت هاشخصیتعارف دیرنگونی ارتورک۱۱۳ – ۱او( فرد یک خانواده ثروتمند) دوست پسر سونگول است.آنها بعد ها باهم ازدواج میکنند.مهمت (محمد) آیکاچسرکان اوزگون۱۱۳ – ۱او فرد یک خانواده ثروتمند است. سرکان برادر دفنه و دوست هم کلاسی ایلول است.بعدا دوست پسر جمره میشود.ویدا یورت سورنازان اوزگون۱۱۳ – ۱مادر دفنه و سرکان است.او گوکهان را کشت (اما زودی از زندان آزاد شد). بعدا مشخص میشود که او دفنه و سرکان را به فرزندی قبول کرده است.(در بخش های پایانی فصل ۳ با دختران یتیم خانه مهربان میشود)نیل کسردفنه اوزگون۱-۱۱۳دختر نازان و خواهر سرکان است او مانند مادرش دختران یتیم خانه را دوست ندارد.زینب ایرگاتهدیه۱۱۳ – ۱خدمتکار یتیم خانهبورجو آلممانسلین۱۱۳ – ۳۵مادر گونیجانسو فیرینجیکمال ییلماز۸۴ – ۱ناپدری ایلول است که به ایلول چشم دارد.او در قسمت ۸۴ میمیرد.یاغمور اونزینو درین اوغلو۴۱ – ۲۴خواهر جمرهبیرژن انژینبانو ساواش(۲۰ – ۹)-(۶۳ – ۳۲)-(۸۸ – ۸۷)مامان کادراسما ییلمازبوشرا آجار۱۱۳ – ۱بوشرا خواهر ایلول و دختر مسعوده است.ساجده تاشانرنریمان سونمز۱۱۳ – ۱او مدیر خوابگاه یتیم خانه است اما بعد ها به علت اشتباه در کارش اخراج میشود.کاآن کاساپ اوغلومرت۱۱۳ – ۳۲او اول با کادر دوست شد و سپس عاشق سونگول شد و در نهایت او دوست پسر مرال شد.دنیز اوغورماجده۱۰۷ – ۸۵او همسر صدری است.ایلول سو ساپانهاریکا۹۴ – ۸۵دختر ماجده . (در قسمت ۹۴ براثر تصادف میمیرد)اردوغان سیجاکصدری لوکومجوزاده۹۱ – ۸۴پدربزرگ کادر کوتایبوراک توزکوپارانکمیسر علی گوکتورک۱۱۳ – ۸۹ (فصل۳)رئیس پلیس شعبه کودکان و دوست پسر ایلول است. (آنها در قسمت اخر فصل پایانی ازدواج میکنند.)هازال بنلیکمیسر فادیک۱۱۳ – ۸۹ (فصل۳)کمیسر پلیس شعبه کودکان است و با علی کار میکند.تایانچ آیایدیناژدر لوکومجوزاده۹۰-۱۱۳برادر زاده صدریاوزور باشولتونا۱۱۳ – ۱۰۱نازان به او برای اینکه در آژانس مد کار کند میخواهد که جمره و سرکان را از هم جدا کند.بولنت دوزگون اوغلویاووز۱۰۹ – ۱۰۶بابای دفنه سرکان است.او در قسمت ۱۰۹ میمیرد.

همچنین در ادامه  می توانید برای اطلاعات بیشتر از بازیگران سریالهای ترکیه ای از مجله تصویری نودی ملاحظه بفرمایید

مطالب مرتبط: