میخام لاغر شم چیکار کنم

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:8.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:107%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:”Times New Roman”,serif;}
table.MsoTableGrid
{mso-style-name:”Table Grid”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-priority:39;
mso-style-unhide:no;
border:solid windowtext 1.0pt;
mso-border-alt:solid windowtext .5pt;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-border-insideh:.5pt solid windowtext;
mso-border-insidev:.5pt solid windowtext;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:”Times New Roman”,serif;}

میخام لاغر شم چیکار کنم

در قسمت های قبلی مقاله های مبارزه با چاقی و تلاش برای لاغر شدن، چند عامل که فرد را از گرفتن رژیم باز می دارد و فرد چاق با استفاده از آن چاقی خود را توجیه می کند توضیح داده شد. به یاد داشته باشید یک رژیم مناسب و خوب می تواند برای همیشه شما را لاغر نگه دارد. با ما همراه باشید تا پاسخ سوال میخام لاغر شم چیکار کنم را بدهیم.

  1. هر موقع که ورزش می کنم گرسنه ام میشه

موقعی که شما با وفادرای از رژیم غذایی خود استفاده می کنید، اگر برنامه ورزشی متناسب و موافق باشد، در اثر این ورزش، کالری های زیادی به مصرف می رسند که نتیجه آن حتما و به طور اجتناب ناپذیری باید کاهش وزن باشد. به طور مثال اگر شما به مدت یکس اعت مشغول ورزش یا رقص باشید ، در این صورتتقریبا به میزان ۲۵۰ الری بیشتر و بالاتر از احتیاج پایه و اولیه خود انرژی صرف خواهید نمود. اگر شما در مدت این یک ساعت در یک جا آرام و ساکت بنشینید ، میزان ۳۳ کالری مصرف خواهید کرد.. بنابراین اگر شما در اثر ورزش گرسنه تر شوید و در زمان همیشگی مقداری بیشتر غذا بخورید بازهم کالری کمتری نسبت به زمان بی تحرکی برای شما باقی خواهد ماند.

۲.      افراد چاق بشاش و سرخوش هستند

عده ی کمی از آفرادی که جاق نیستند، ممکن است سنگین وزن بودن را دوست داشته باشند. اما ما باید بدانیم که یک چاق حقیقی یا یک شخص فربه ، از شادمانی واقعی و سرحال بودن به دور است. در حقیقت این چنین افراد به علت شرایط بدنی شان ، باطنا افسرده و ناراحت می باشند.بعضی اشخاص چاق که نسبت به مشابهین خود خوشبخت تر هستند یاد می گیرند که چگونه با چاقی خود زندگی کنند. به این معنی که انها طریقه برخورد و مراوده را خوب یاد می گیرند. ولی این موضوع نیز دور از لذت های طبیعی و سرحال بودن واقعی است.

MeToo-Fat-Women-Sexual-Assault-Is-Not-A-Favor--1024x683 میخام لاغر شم چیکار کنم

میخام لاغر شم چیکار کنم

مقدار مصرف انرژی در فعالیت های مختلف

ما برای اینکه هدف و برنامه ی مناسب و خوبی داشته باشیم، ابتدا باید بدانیم که ایا اضافه وزن داریم و یا نداریم. و اگر اضافه وزن داریم، میزان آن تا چه حد است. آنگاه با آشنا شدن با رموز مبارزه با چاقی، لازم است به انجام اقدامات مناسب بپردازیم.

میخام لاغر شم چیکار کنم

در حقیقت هدف و انگیزه ما برای مبارزه با چاقی این سات که اولا زیباتر و خوب تر جلوه کنیم و ثانیا عمر طولانی تر و بهتری داشته باشیم. و اکنون به طور عمیق تر به این مطلب توجه می نمایم که چرا چند کیلو اضافه وزن می تواند تا این حد ، در خلاف جهت سلامتی ما اهمیت داشته باشد.. البته دلیل وجود ندارد که ما از حقایق ترس و وحشت داشته باشیم و مسلما در دنیا چیزهایی بدتر از چاقی نیز وجود دارد، ولی به هر حال معلوم و روشن می باشد که داشتن وزن عادی و طبیعی ، خیلی بهتر از داشتن اضافه وزن است. بنابراین اجازه دهید که در ارتباط با چاقی حقایقی گفته شود!بدون چون و چرا جمع شدن چربی زیادتر در بدن، از اول  آخر و همیشه بار و فشار اضافه ای با قلب و سیستم عروقی بدن تحمیل می کند.

98959232-full میخام لاغر شم چیکار کنم

میخام لاغر شم چیکار کنم

قلب به طور مستمر و دائم کار و فعالیت می کند تا خون را به تامم نقاط بدن و به هر کیلوگرم از مواد آن برساند. حتی با داشتن یک وزن طبیعی ، قلب به علت فعالیت های دایمی ، تحت فشار و زحمت قرار می گیرد و به همین جهت طبیعت برای کاهش خستگی و به منظور استراحت قلب، طرح مناسبی را تدارک دیده است. با این معنی که در فاصله ی بین هر ضربان ، یک زمان استراحت برای قلب وجود دارد. در حقیقت مواقعی که یک طرف قلب در حال فعالیت است طرف دیگر آن در حال استراحت است. اما طبیعت برای قلب یا سایر قسمت ها بدن ، فشار و بار ناشی از اضافه وزن را پیش بینی و طراحی نکرده است.