چگونه لاغر شویم

چگونه لاغر شویم ؟ / ما همیشه فکر می کنیم چاقی، مشکلی است که بر طرف کردن آن سخت است در صورتی که بسیاری از افراد مبتلا به لاغری هستند وافزایش وزن برای آنها مشکل تر از کاهش وزن یک فرد چاق است!

هر کس با مشخصات فیزیولوژیکی که دارد، در یک محدوده وزنی ، سالم است . اگر چاق تر از آن شود دچار اضافه وزن شده و در معرض ابتلا به بیمارهای مزمن قرار می گیرد . هر چه وزن فرد بیشتر باشد با حد پائین سلامتی فاصله بیشتری داشته دارد و خطر ابتلا به بیمار هایی که موجب مرگ زودرس می شوند ، بیشتر است .

weight-loss-2 چگونه لاغر شویم
از سوی دیگر اگر فرد لاغری هستید و تمایل به چاق شدن دارید، باید بدانید که افزایش وزن پایدار در افراد لاغر مستلزم افزایش وزن ماهیچه ها است زیرا چربی ها علاوه بر اینکه سلامت فرد را بخطر میاندازند خیلی زودتر از ماهیچه ها می سوزند و در واقع افراد عضلانی تر لاغر نمیشوند. پس خوردن زیاد راه حل خوبی نیست و بیشتر چربی بدن شما را افزایش میدهد. بهترین روش رعایت یک رژیم مناسب پروتئین و کربو هیدرات همراه با ورزش مستمر و روزانه و منظم است.

چگونه در یک هفته لاغر شویم

اما چاقی مادر امراض است و انواع بیماری اعم از دیابت، واریس، بیماری های قلبی و عروقی، افسردگی و … است. در واقع بهترین روش برای اینکه لاغر شوید این است که اصلا چاق نشوید. ولی وزنی متعادل داشته باشید تا از سلامتی بیشتری برخوردار باشید. اما برای افراد چاق که اکنون تمایل به لاغری دارند چه ؟ در واقع برای لاغر شدن هرگز بدنبال قرص های لاغری و رژیمهای سخت نروید که هر دو بسیار خطرناک و دارای آسیبهای زیادی برای بدن هستند. بهترین روش رعایت یک رژیم نرمال و در عیت حال ورزش منظم و استفاده از میوه ها و سبزیجات چربی سوز بطور متعادل است.

weight-loss-men چگونه لاغر شویم

بطور طبیعی اگر روی برنامه کاهش وزن متمرکز شوید تا ماهی یک کیلوگرم بطور پایدار از وزن شما کم میشود. یک یا وعده سالاد در روز خوردن و استمرار ورزش دو یا پیاده روی و رعایت رژیم کم چربی و البته کامل شامل پرتئین و کربوهیدرات کافی اثرات محسوسی در کاهش وزن دارد. تعداد وعده های غذایی را زیاد و حجم آنرا تا حد امکان کم کنید. هر سه ساعت یک غذای سبک کم همراه با سبزیجات و میوه مصرف کنید و روزی دو بار یکبار صبح و یکبار بعد از ظهر در خنکی هوا هر بار ۳۰ تا ۴۵ دقیقه به پیاده روی بروید. هر وعده غذا باید به اندازه کف دست و حاوی پروتئین، کربوهیدرات و فیبر باشد. سعی کنید روزانه ۸ لیوان آب بنوشید.

چگونه سریع لاغر شویم

سبزی های مورد استفاده برای لاغر شدن سریع؛ تا حد امکان از سبزیجان و مواد زیر استفاده کنید:
بروکلی، کدو سبز، گوجه فرنگی ، فلفل دلمه ای، اسفناج، کاهو، سیب، توت فرنگی، پرتقال، هلو و گلابی

 

weight-loss چگونه لاغر شویم

چگونه در سریع ترین زمان بدون رژیم لاغر شویم؟

meat-ways-without-regime چگونه لاغر شویم

چگونه لاغر شویم و لاغر بمانیم

weight-loss-cover چگونه لاغر شویم